Review: Arsenal 0:0 Chelsea

Chelsea nedokázala skórovat a po bezbrankové remíze ztratili body v boji o čtvrté místo tabulky. Na čtyřbodový rozdíl jim unikl čtvrtý Newcastle díky vítězství 3:0 nad Stoke.

Čech v páté minutě zasáhl proti lehké střele Tomáše Rosického, větší problémy měl ale s nejlepším střelcem Premier League Robinem van Persiem. Nizozemec trefil ve 14. minutě tyč, těsně před přestávkou pak Čecha nepřekonal střelou z úhlu. Naposledy zbytečně kličkoval krátce před koncem a přišel tím o lepší pozici na zakončení.

Newcastle se výhrou nad Stoke vzdálil Chelsea, zároveň se dotáhl na tři body právě za Arsenal, který má odehráno o utkání víc. Gólem v šestém zápase v řadě mu k triumfu 3:0 pomohl útočník Papiss Demba Cissé, dvakrát se prosadil Yohan Cabaye.

Arsenal FC 0:0 Chelsea FC
Branky: -

Arsenal FC: Wojciech Szczęsny, Thomas Vermaelen, Laurent Koscielny, Kieran Gibbs, Bakari Sagna, Alexandre Song, Aaron Ramsey, Alex Oxlade-Chamberlain (69. André Santos), Theo Walcott (61. Gervinho), Robin van Persie, Tomáš Rosický (64. Abou Diaby).

Chelsea FC: Petr Čech, John Terry, Gary Cahill, Ryan Bertrand (77. Ashley Cole), José Bosingwa, Oriol Romeu (66. John Obi Mikel), Florent Malouda, Michael Essien, Salomon Kalou (74. Juan Manuel Mata), Fernando Torres, Daniel Sturridge.